0 538 354 1313

Tibet Türkyılmaz kimdir?

Bu sayfada benim hakkımda kısa bir bilgiye sahip olabilirsiniz. Beni tam anlamıyla tanımak içinse diğer sayfalarada göz atmalısınız.

Kimdir bu Tibet Türkyılmaz?

“Kimdir bu Tibet Türkyılmaz?” isimli yazımda, anlayacağınız üzere kendimden bahsedeceğim. Kendimi övme taraftarı değilim deyip mütevazi bir tavır takınmayacağım. Harika işler yapıyorum, aklımdaki bilgiler, düşünceler ve fikirlerin çeyreğine sahip olsaydınız muhtemelen kafayı yerdiniz. Her neyse, bu yazıyı yazmamın asıl sebebi web sitemde "Tibet Türkyılmaz Kimdir" adlı bir sayfanın boş durdukça gözüme batıyor olmasıdır.

 

Evet başlayalım;

01.11.1990 Doğumluyum. Ailemin tek çocuğuyum, hayat tarafından olmasa da ailem tarafından epey şımartılarak büyüdüm. 2 Yaşımdan sonra saçma bir gen hastalığına tutuldum ve 10 yaşıma kadar tekerlekli sandalyede popo büyüttüm. O 10 yılın ardından işler biraz rayından çıktı ve şu an makinalara, yatağa bağlı yaşıyorum. Dünya gözlem pencerelerim, evlatlarım, yani bilgisayarlarım hayatımın %99 luk gibi bir kısmını kapsıyor. Daha 15 yaşımda internet üzerinden bir suç çetesinin elindeki tehlikeli bilgileri alıp ihbar edince, TSK'den iş teklifi almıştım. Ailemin, fazla şey bilirsem başıma bir şey gelir endişesiyle o işe giremedim. Şu an internet üzerinde kurduğum işte, biz ve ailemizin bir çok ferdiyle beraber çalışıyoruz. Bunun dışında sanat camiası ve iş dünyasından pek çok dostuma internet güvenliği, kişisel web desteği sağlıyorum. Uzay Bilimi'ne büyük bir ilgim var. Arada, canım sıkılırsa şiir, yazı yazmayı severim. Aşk konusunda yeryüzündeki muhtemelen en şanslı erkekler arasındayım. Birçok mükemmel kadın sevdim ve her biri gerek kariyer, gerek güzellik, gerek anlayış, gerek temiz kalplilik, gerekse sevgi konularında akıl alıcı özelliklere sahiptiler ve hayatıma yön vermemde hepsinin de emeği çoktur. İtiraf edeyim, ilişkilerimin çoğunun bitme sebebi genelde benim eşşekliklerimden kaynaklı olmuştur. Bu beraberliklerimde öğrendiğim en önemli şey ise; Kadınların büyük bir kısmının zekaya aşık olduğudur.

 

Özetle ben Tibet Türkyılmaz.